Když se žena zamiluje do ženy

Inspirací k napsání této velmi osobní zpovědi mi byly dvě ženy. První z nich je má drahá přítelkyně Lusi Lu, která mi před časem nahrála hlasovou zprávu. Zpráva zněla zhruba takto:

Janitko, četla jsem tvůj blog a chci  se tě na něco zeptat. Jak to vlastně teď máš se ženami? Přijde mi, že píšeš čistě pro ´heterosexuální ženy´ a zdá se, že už se tak i sama cítíš. Musím ti říct, že v tvých článcích je spousta inspirace a zajímavých myšlenek, ale upřímně – já se nemůžu se vším úplně ztotožnit. Tak mě prostě jenom zajímá, jak to teď s tvojí bisexualitou je?“

Druhou ženou je Stáňa Stiborová, zakladatelka Podnikání z pláže a má milá učitelka. Na nedávném, velice motivujícím setkání plážových podnikatelů mimo jiné mluvila o tom, jak důležité je být autentický a nebát se ukázat světu svou jinakost. Často se prý chceme vyhnout negativním komentářům s touhou zavděčit se všem. A přitom, být autentická/ý je naprostý základ všeho. Štěstí, radosti, spokojenosti, ale i úspěchu v podnikání.

Slova obou žen ve mně silně zarezonovala, a tak jsem se rozhodla jít se svou pravdou ven.

Navzdory možnému odsouzení z řad některých kamarádů, přátel mého muže, zbytku rodiny a všech, kteří o mě tuhle pravdu ještě neví. Protože věřím, že si to ustojím a že ti, kteří mě neberou takovou, jaká jsem, se vším, co ke mně patří, nemají v mém životě co dělat. A hlavně proto, že jsem sama sobě slíbila, že budu své poslání provozovat pravdivě, otevřeně a naplno, a budu lidem pomáhat objevovat svou jedinečnost bez předsudků, mýtů, lží a tabuizování, kterých je zejména v sexualitě už tak dost.

Nebylo to snadné psaní, vracely se mi vzpomínky a zážitky, které se mísily s každodenním životem dnes. Odhodlání pomoci ženám, které možná prožívají nebo prožily podobnou zkušenost a další důvody, které si přečtete v e-booku, však bylo silnější.  Nakonec byl text na článek moc dlouhý a tak jsem se rozhodla ho zalomit do elektronické knihy. Pokud vás zajímá má osobní zpověď o partnerství se ženou, příběh o lásce, rodině, jinakosti, předsudcích, strachu, ženskosti a velkém sebepřijetí, klikněte na odkaz:

CHCI SI PŘEČÍST E-BOOK

Po pár formalitách vám e-book dorazí do e-mailové schránky.

Příjemné čtení přeje

Janita

Facebook Comments
"Otevřeně sdílím své příběhy (nejen) z oblasti sexuality a podporuji ženy na cestě sebe-vědomého ženství, aby mohly šťastně kráčet životem a zářit na tento svět. Mou obrovskou vášní je osobní rozvoj zážitkem. Co se naučím, předávám s nadšením dál, a tak pořádám neobvyklé semináře a kurzy, ve kterých ženy nacházejí své jedinečné, opravdové a přirozené já." Můj příběh si přečtěte zde >>.

Napsala jsem dva e-booky. Prvním z nich je: Rozkvétání ženy aneb 7 kroků k (znovu) objevení vlastního ženství, který je určený všem dívkám a ženám, které chtějí pečovat o svou ženskost. Druhý e-book nese název Když se žena zamiluje do ženy a je to má otevřená zpověď o životě se ženou a velkém sebepřijetí. Slouží všem ženám, které vidí svět v barvách a nebojí se být jiné. E-booky jsou zcela ZDARMA. Ať je jejich čtení pro vás pohlazením po duši. <3

Komentáře
 • Rozkvétání ženy aneb 7 kroků k (znovu) nalezení vlastního ženství

  Chceš kráčet po tomto světě sebe-vědomě a užívat si své ženství naplno a bez předsudků? Inspiruj se 7 kroky v tomto e-booku a staň se živou, zářící ženou ještě dnes. Stačí udělat první krok ...

 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na Facebooku
 • Hledáš způsob jak se jako žena cítit skvěle?


  Udělej jednou něco pro sebe a dopřej si víkendový kurz, díky kterému se budeš cítit probuzená, milovaná a vděčná za to, že jsi žena. Více info >>

   

 • Jsem Tvůrkyně 17. – 19.1.2020

  Jenom na tobě záleží, co a jak ve svém životě prožíváš. Můžeš žít nádhernou realitu, jsi její tvůrkyně! Načerpej výživu, a vykroč do nového roku osvěžená, připravená plnit si své sny >>.