Být spokojenou a sebe-vědomou ženou, která si užívá života a proudící sexuality

Vnímat tělo jako zdroj lásky, radosti a potěšení

Zažít opravdovou a upřímnou ženskou podporu, pochopení, respekt, souznění

Být propojená se svým ženstvím

To není nedostižný sen, ale nádherná realita, kterou můžeš zažívat i Ty!

V jemnosti a křehkosti tkví naše ženská síla. Tahle síla v sobě nese poselství, které mění svět. To jsem ale dlouho nevěděla. Vyznávala jsem spíš mužské hodnoty: vystudovat, mít dobrou práci, něco dokázat, dosahovat cílů, být úspěšná, podávat výkony a hlavně se nezastavit.  Potýkala jsem se s mnoha předsudky o vlastním životě a o tom, co bych v něm měla jako žena prožívat. Musela jsem dojít k úplnému vyčerpání a těsně před svatbou říct NE, abych se odpíchla ode dna a začala psát nový příběh...

Jako žena, která miluje svou ženskost, zná své tělo, zažívá v něm potěšení, šíří harmonii, žije naplno se všemi vrcholy i pády. Jako žena, která si je vědoma své hodnoty. Jako žena smyslná a láskyplná. Jako žena, která ostatní ženy považuje spíše za sestry než za konkurentky a ženské společenství vnímá jako zdroj síly, sounáležitosti a pochopení.

Ušla jsem tisíce kilometrů po cestě zpět ke své ženské přirozenosti. Během této cesty jsem získala důležitá poznání, naučila se techniky a rituály, které s vámi nyní chci sdílet. V právě takovém blahodárném a vyživujícím kruhu žen, který kdysi pomohl (a stále pomáhá) rozkvést ženskost mně.

Srdečně vás zvu na ženský kruh 

Jemná síla ženství naživo!

Na téma: Tělo - chrám radosti a potěšení

Kapacita obou akcí je již naplněná. Přihlásit se je možné jako náhradnice.

Co se bude dít?

Provedu vás posilujícím večerem, při kterém se setkáte s dalšími ženami. Společně vytvoříme pestré, důvěrné. laskavé a léčivé společenství, ze kterého čerpaly moudrost již generace žen před námi.  Drát peří ani vyvolávat duchy nebudeme.  🙂

Můžu vám však slíbit, že zažijete notnou dávku inspirace, zastavíte se z každodenního běhu za povinnostmi a 3 hodiny vašeho drahocenného času věnujete jen a jen sobě.

 

Co dalšího vás na ženském kruhu čeká?

 

  • Navážete a posílíte kontakt s vaším tělem prostřednictvím vědomé pozornosti, tance, zpěvu, masáže a doteku…
  • Seznámíte se s přírodními cykly a zákonitostmi, které napomáhají lépe porozumět našim vlastním životním cyklům
  • Prožijete praktická cvičení, meditaci/imaginaci a společný rituál
  • Vychutnáte si hojnost sdílení a ženskou moudrost

Tentokrát se zaměříme na tělo jako chrám naší radosti a posvátného potěšení. Dotkneme se aktuálních stavů bytí, podíváme se, jak se má naše vnitřní milenka a řekneme si něco k ročnímu období, ve kterém se nacházíme. Propojíme se s živlem Zeměenergií plodnosti. Otevřeme se láskyplnému přijímání i dávání. To vše respektujícím a tvořivým způsobem v kruhu podobně naladěných žen.

FB stránka Jemná síla ženství a uzavřená skupina Jemná síla ženství - ženský kruh  nabízí na imaginární hřejivou náruč všem ženám, které se rozhodly podpořit své ženství. Ty nejsilnější zážitky se však on-line předat nedají.  A proto jsem ráda, že vás mohu pozvat na opravdový ženský kruh, který má naživo ohromnou sílu. Už jen čistá přítomnost v kruhu vám dodá sebevědomí a radost z toho, že jste žena.  

Jani, děkuji za Ženský kruh. Byl to pro mě krok, který si mne již dlouho volal, ale já k němu sebrala odvahu až ve spojení s důvěrou v Tebe. Vím, že sdílení je očistné, ale opět mě překvapila jeho síla. Slzy tekly a odplavovaly strach a beznaděj. Slyšet, že stejné " výzvy života" prožívají i jiné ženy bylo pro mě povzbuzující - nevím proč, ale prostě to tak bylo. Silných okamžiků bylo během těch 3 hodin opravdu hodně. Vlastně kontinuálně pořád:-). Jeden z nejsilnějších byl během pohybové části - skoky mezi zemí a nebem - fyzicky mě již bolely nohy, ale síla 13 žen v jednom rytmu mě táhla dál. Po vypuštění "zla" do ohně jsem se upřímně, očistně a lehce smála... V následující meditaci "Děkuji tělu" jsem po dlouhé době viděla jasné obrazy svého vnitřního já. Děkuji! Pomohla mi k tomu jistě energie v sále a tvé vedení. Většinou mě průvodce při meditaci ruší, neb mi nabízí, co mám dělat a vidět a mně to nejde, a štve mě to. Ale tentokrát to vše sedlo...a bylo to příjemné! Z Kruhu jsem odcházela šťastná, plná energie...rozhodnutá na problémech začít aktivně makat:-). Co mě překvapilo, byly sny, co se mi tu noc zdály - barevné a veselé, lehké. I ve snu jsem byla šťastná! Jani, to, co děláš, děláš moc dobře! Děkuji Ti za to!
Zuzana Polákováučitelka na střední škole Da Vinci, účastnice JSŽ naživo! v Praze

Prožitek, který získáte ve 3 hodinách, vám může vynahradit měsíce až roky hledání. Rozezníte smysly, oživíte tělo, naladíte se na svou duši a chytnete osvěžující ženskou vlnu, na které je fajn plout i dál. Budete méně v hlavě, zato více v těle a v srdci. Otevřete se zdravému, obohacujícímu přístupu vnímání ženství.

Přesně tohle potřebuju!

Kapacita obou akcí je již naplněná. Přihlásit se je možné jako náhradnice.

Jemná síla ženství naživo je posvátným územím. Je to místo, kde můžeme otevřeně sdílet své zkušenosti z ženského světa, smát se, brečet, křičet, prožívat a nebo jen tiše být. Vše je v pořádku. Je to místo, kde pestrost a jedinečnost je vítána, kde vládne respekt a pochopení. 

Nejvíce úlevný pocit, který znám, je pocit „nejsem na to sama“. Možná zjistíte, že to, co právě teď v životě řešíte, zažívá nebo zažilo několik dalších žen, se kterými se v kruhu setkáte. Mohou vám osobně předat svou zkušenost, poradit, pohladit, povzbudit anebo jen obejmout se slovy: „já to znám“. Tomu se říká ženská sounáležitost.

Pro mě bylo setkání v rámci ženského kruhu velmi intenzivním zážitkem! Především proto, že bylo hned z několika důvodů pro mě osobně velmi překvapující. Asi nejsilnějším překvapením pro mě osobně bylo zjištění, jak dokáže tělesnost a pohybový rituál uvolit mysl a že je kolikrát snazší se odpoutat od intelektuálního řešení svých smutků/rozčarování formou pohybu. Zároveň jsem pocítila obrovskou láskyplnost ve společenství žen, se kterými jsme dokázaly nejen slovně sdílet i ty nejintimnější smutky svých životů. A na pocit při nasazení toho nejkrásnějšího věnce na mou hlavu nikdy nezapomenu. Byla jsem tolik překvapená, protože takový pocit (že jsem skutečně bohyně, jak píšeš!), jsem snad doposud takto intenzivně a hlavně vědomě neprožila. Takže ti moc děkuji tvé laskavé a otevřené provedení tímto obohacujícím večerem.
Martina Trombikováúčastnice JSŽ naživo! v Brně

Okay, jsem rozhodnutá!
Kdy a kam mám přijít?


Jemná síla ženství naživo! Brno


12. září 2018

Od 18:00 do 21:00 Začínáme přesně, dorazte prosím s předstihem!

Naživo

Vaclavská 12a, Brno www.facebook.com/prostorprovas

Cena za večer je 440 Kč vč. DPH

Přihlášení je závazné.

Kapacita akce je již naplněná.


Jemná síla ženství naživo! Praha


18. září 2018

Od 18:00 do 21:00 Začínáme přesně, doražte tedy s předstihem!

Prostor 8 Klubovna

Šmilovského 8, Praha 2 www.prostor8.cz

Cena za večer je 440 Kč vč. DPH

Přihlášení je závazné.

Kapacita akce je již naplněná.

Doma se potřebný klid a naladění na sebe hledá těžko. Brzy si začnete všímat potřeb dětí, neumytého nádobí, suchého prádla na věšáku a dalších povinností, které je ještě třeba udělat. Na ženském kruhu v příjemném prostředí centra osobního rozvoje nemusíte dělat vůbec nic. Je to čas jen pro vás. Stačí přijít, nechat starosti za dveřmi, vydechnout a nechat se vést...

Milá Janito, jsem moc ráda, že "poprvé" jsem byla na ženském kruhu právě u Tebe. Perfektně zvládnutá dramaturgie i citlivý přístup dodaly tomu zážitku velkou sílu. Ještě víc pro mě bylo ale hodnotné, jaké ženy se v kruhu potkaly a to je myslím taky Tvoje velká zásluha - že je Tvá osobnost přitáhla a přivedla dohromady. Nikdy bych nevěřila, jakou sílu takové setkání může mít, jak se 3 hodiny dají naplnit po okraj a otevřít prostor takovému sdílení, jaké na seberozvojových kurzech běžně přichází až po pár společně prožitých dnech. Veškeré napětí, které jsem v sobě cítila poslední dny, se rozplynulo, moje víra v sebe sama a v to, že je všechno, jak má být, je zpátky. To, co jsem díky kruhu získala, mi nikdo nevezme. Je to nový pohled na ženství, na ostatní ženy a jejich příběhy, které často ani neznáme. Je to velká pokora k příběhům ostatních (nejen žen). Děkuji Ti za to a těším se naviděnou na dalším setkání :-). S láskou, Market
Markéta Londýnovámikrobioložka, účastnice JSŽ naživo! v Brně

Představte si, že jste v souladu se svou ženskou podstatou, živá, zářivá, okouzlující, láskyplná… obklopená podobně naladěnými, vědomými ženami… připravená žít svůj život naplno!

Zajistěte si místo v kruhu!

Ráda pracuji v menších skupinách. Jedině tak vám mohu dát svou plnou pozornost a můžeme se vzájemně dobře naladit.

Aby mohlo vzniknout bezpečné a příjemné intimní prostředí, nabízím na ženském kruhu v každém městě jen 15 míst.

Tedy 15 míst v Brně a 15 míst v Praze.

Jakmile bude kapacita večera naplněná, přihlašování stopnu a na akci se již nebude možné přihlásit.

Bude to jedinečný, skvělý a vyživující večer! Takže pokud víte, že rozhodně chcete být jeho součástí, zajistěte si své místo hned teď.

Kapacita obou akcí je již naplněná. Přihlásit se je možné jako náhradnice.

Možná ještě pochybujete...

  • zda je ženský kruh pro vás to pravé
  • zda se budete umět uvolnit a otevřít před cizími lidmi
  • že na místě potkáte jen samé "batikované jáhlomatky" a vy si budete připadat jako jediná normální

 

Vaše obavy naprosto chápu! Měla jsem je před svým prvním kruhem taky. 

Když nebudete chtít do nějakého cvičení jít, nemusíte. Když budete potřebovat jen mlčet a tiše být, můžete. Mé pokyny jsou vždy jen nabídkou, s úctou a respektem k jednotlivci. Skupina se sejde pokaždé nádherně různorodá, a tak je tedy možné, že zde potkáte mámu od dětí, lesní ezo-vílu i zaneprázdněnou manažerku. 

Zda je pro vás ženský kruh Jemná síla ženství naživo! to pravé, zjistíte až na místě z vlastní prožité zkušenosti. Může se vám stát, že se váš rozum či vnitřní kritik brání přihlásit. Děje se to mnoha ženám! Přesto zkusím maličko poradit... důvěřujte své intuici, která vás zavedla na tyto stránky. Ačkoli se naše intuice projevuje jako velmi nenápadné vnuknutí, většinou nás vede správně. 

A ještě něco... ženský kruh není terapie. Pracujeme v celé či menších skupinách, není zde a ani nenabízím prostor na individuální řešení problémů do hloubky. Jedná se o prožitkový večer určený ženám a dívkám všech generací, které chtějí nahlédnout do svého nitra, otevřít se ženskosti a vědomě rozvíjet svou jemnou ženskou sílu. 

Těším se na vás 
na

Jemná síla ženství naživo!


Kapacita obou akcí je již naplněná. Přihlásit se je možné jako náhradnice.

Kontakt

Je něco nejasné? Napište mi! Ráda vaše dotazy zodpovím.

janita@janitaurbanova.cz