Víkendový kurz pro ženy

Mé tělo, můj poklad

Nauč se být v důvěrném spojení s tělem, probuď svou ženskou energii,
načerpej
sílu a nabij se ve společnosti vědomých žen.

Několik otázek na začátek:

 • Máš ráda své tělo? Připadáš si přitažlivá a krásná?
 • Umíš tělu naslouchat a reagovat na jeho potřeby?
 • Zažíváš v těle gejzíry potěšení, když se miluješ se svým partnerem?
 • Máš kolem sebe dostatek opravdové ženské podpory?

Pokud ti alespoň jednou přišla odpověď NE, pravděpodobně zažíváš to, co většina dnešních žen.

Možná:

... jsi ztratila kontakt s tělem.
.... se cítíš vyčerpaná a nemáš odkud brát.
... děláš spíš to, co se od tebe očekává, než to, po čem uvnitř toužíš
... si připadáš nepochopená a sama.

 

A hledáš způsoby, jak to změnit.

 

Chceš se znovu cítit krásně a žensky.

Chceš žít v harmonii se sebou, se svou rodinou i prací.

Chceš, aby tvé tělo bylo zdravé, radostné a citlivé.

Chceš být ve své síle.

Ukážeme ti, jak na to!

Jsme Janita a Markéta. Každá z nás cestu k vědomému ženství prošlapáváme různými způsoby, ani u jedné nebyla snadná a oběma nám vedla také skrze přijetí těla. V mnohém se potkáváme. Jako lektorky, průvodkyně, kněžky, nositelky poslání, ženy tvůrkyně, podnikatelky, matky…

Prostřednictvím živých setkání i on-line blogů předáváme ženám to nejlepší ze sebe, ze svých profesí i z toho, co jsme se za roky putování ženskou krajinou naučily. S pokorou a s příměsí vlastní osobitosti a kreativity vytváříme prostředí pro rozvoj vědomého ženského společenství, kde může proudit podpora, důvěra, úcta, láska a bezmezná ženská moudrost.

Nyní takovou zkušenost chceme dopřát i tobě.

Janita Urbanová

Podporuji ženy na cestě sebe-vědomého ženství, aby mohly šťastně kráčet životem a zářit na tento svět. Mou obrovskou vášní je osobní rozvoj zážitkem, a tak pořádám semináře a kurzy, ve kterých lidé nacházejí své jedinečné, opravdové a přirozené já. 

Markéta Prchalová

Věnuji se propojování dospělých a dětí s přirozeným rytmem přírody prostřednictvím rituálů a tvoření. Navracím do vědomého života kolo roku a význam přechodových rituálů pro lidskou psychiku. Žiji v harmonii s cykly. 

Zveme tě na transformační víkendový kurz

Mé tělo, můj poklad

5. - 7. října 2018

Během víkendu: 

 • Výrazně (znovu) navážeš kontakt se svým tělem. Naučíš se, jak si toto spojení uchovávat a dopřávat pravidelně, jak svému tělu naslouchat a následovat jeho signály
 • Dotkneš se hlubin své ženské duše a dáš jí příležitost zase o něco více rozkvést
 • Propojíš se s cyklem přírody a budeš se lépe orientovat ve svých pocitech a náladách
 • Zažiješ obrovskou sílu vědomého ženského společenství, načerpáš podporu, pochopení a objevíš léčivý přínos sdílení

Nauč se své tělo vnímat, naslouchat mu a nechat se jeho reakcemi vést. Pak nebudeš potřebovat žádná další vodítka. Budeš vědět, jak žít, co dělat, kam jít, jak být v životě šťastná.

Můžeš se těšit také na:

 • Osvědčená cvičení a techniky, které tě cíleně a bezpečně povedou do těla i do duše
 • Prožitkové meditace a aktivity, díky kterým se propojíš se svým vnitřním světem
 • Uvolňující masáže a relaxace, které dopřejí tvému tělu úlevu a potřebnou péči
 • Rituál k uctění těla a tvé ženské cesty
 • Sdílení v prostředí podobně naladěných žen
 • Tanec, zpěv, tvoření, zdobení a další aktivity podporující tvoji ženskost

 

Namíchaly jsme vyživující, do hloubky působící koktejl aktivit, který budeme během víkendu společně pít a který nás bude rozjasňovat zevnitř i z venku.  Z víkendu budeš odjíždět osvěžená, nabitá, vědomá si sebe, v harmonii s tělem i přírodou.

Kurz Mé tělo, můj poklad je letos poslední živá akce, kterou budeme s Markétou pořádat. Obě jsme v požehnaném stavu a brzy náš čekají mateřské radosti. Takže si chceme kurz maximálně užít a ty máš možnost být u toho!

Praktické informace ke kurzu:

Datum

5. - 7. října 2018. Začínáme v pátek v 18 h a končíme v neděli okolo 16 h.

Místo

Statek Výštice, Olešník, Jižní Čechy. Ubytování v pokojích se společným sociálním zařízením.

Stravování

Domácká kuchyně s výbornou pověstí pro vegetariánky i milovnice masa.

Pro koho

Pro 24 žen všech generací. Chceme mít prostor se vám osobně věnovat a ve větší skupině už by to nešlo.

Cena

 • 2 200,- Kč za kurz při uhrazení kurzovného na účet do 3. 9. 2018
  nebo
  2 700,- Kč
  za kurz při uhrazení kurzovného na účet od 4. 9. do 4. 10. 2018

  1 300,- Kč za ubytování a stravu

CENU KURZU SI MŮŽEŠ ROZLOŽIT NA 2 SPLÁTKY

Svoje místo na kurzu si zajistíš objednávkou a uhrazením zálohy 2 500,- Kč.
Zbytek peněz uhradíš na statku ve Výštici. 🙂

 

Reference z ženských kruhů:

Kurz Mé tělo, můj poklad je naprostá novinka. Pro lepší představu naší práce přikládáme reference účastnic z ženských kruhů Jemná síla ženství naživo!

Byl to pro mě nádherný večer, plný intenzivních, příjemných a hluboký zážitků. Jsem moc ráda, že jsem se ho mohla i s Helčou zúčastnit a věnovat se pod Tvým vedením péči o ženskou dimenzi své duše. Co vybrat z toho všeho jako nej, nej, nej ? – celková atmosféra, Tvoje jemné a přirozeně ženské provázení, sdílení s ostatními ženami, zpívání a tanec se zavřenýma očima. To bylo super! Vnímám, že ženský princip na planetě se konečně začíná po několika tisíciletích probouzet a získávat na síle - už je na čase. Proto Ti moc a moc fandím a pokračuj dál. Restart ženství, sebe-přijetí zapadá i do mojí cesty – moje/naše klientky podporu touho typu moc potřebují, takže se mám co učit.
Iva Semíkovásociální pracovnice
Drahá Janito, mnohokrát děkuji za úžasný zážitek. Bylo to naprosté wow, posunulo mě to o velký kus dál (nebo blíž) k sobě:-) Rozhodně už teď netrpělivě vyhlížím další Tvoji akci!:-)
Jitka Štipčáková
Jani, děkuji. Byl to pro mě krok, který si mne již dlouho volal, ale já k němu sebrala odvahu až ve spojení s důvěrou v Tebe. Vím, že sdílení je očistné, ale opět mě překvapila jeho síla. Slzy tekly a odplavovaly strach a beznaděj. Slyšet, že stejné " výzvy života" prožívají i jiné ženy bylo pro mě povzbuzující - nevím proč, ale prostě to tak bylo. Silných okamžiků bylo během těch 3 hodin opravdu hodně. Vlastně kontinuálně pořád:-). Z Kruhu jsem odcházela šťastná, plná energie...rozhodnutá na problémech začít aktivně makat:-). Co mě překvapilo, byly sny, co se mi tu noc zdály - barevné a veselé, lehké. I ve snu jsem byla šťastná! Jani, to, co děláš, děláš moc dobře! Děkuji Ti za to!
Zuzana Polákováučitelka
Milá Janito, jsem moc ráda, že "poprvé" jsem byla na ženském kruhu právě u Tebe. Perfektně zvládnutá dramaturgie i citlivý přístup dodaly tomu zážitku velkou sílu. Ještě víc pro mě bylo ale hodnotné, jaké ženy se v kruhu potkaly a to je myslím taky Tvoje velká zásluha - že je Tvá osobnost přitáhla a přivedla dohromady. Nikdy bych nevěřila, jakou sílu takové setkání může mít, jak se 3 hodiny dají naplnit po okraj a otevřít prostor takovému sdílení, jaké na seberozvojových kurzech běžně přichází až po pár společně prožitých dnech. Veškeré napětí, které jsem v sobě cítila poslední dny, se rozplynulo, moje víra v sebe sama a v to, že je všechno, jak má být, je zpátky. To, co jsem díky kruhu získala, mi nikdo nevezme. Je to nový pohled na ženství, na ostatní ženy a jejich příběhy, které často ani neznáme. Je to velká pokora k příběhům ostatních (nejen žen). Děkuji Ti za to a těším se naviděnou na dalším setkání :-).
Markéta Londýnovámikrobioložka
Je pro mě úžasné objevovat, jak obojí (tělo i duše) tvoří jeden neskutečně rozmanitý celek a jednotu. Také musím říct, že pro mě byla cenná zkušenost moci sdílet sebe se dvěma tak rozdílnými ženami (potom v tom užším kruhu) a vnímat tu krásu možného vývoje z jedné do druhé. Že jsem měla možnost navnímat i pozitivní energii někoho oproti mě staršího a zkušenějšího, že se ženský kruh "neomezuje" pouze na ženy, které si potřebují ošetřit svoje starosti. Že je možné sdílet se všemi ženami a čerpat ze všech žen v různých etapách života a štěstí. Že jsem mohla vidět, kam je možné směřovat, pokud člověk sám bude chtít (bez potřeby kopírovat již odžité někým jiným). Jsem velmi vděčná za onu neskutečnou empatii a podporu, které se mi za celý společný večer dostalo. Děkuju za tuto radost, milá Janito.
Martina Trombiková

Láká mě to, ALE...

Možná ve tvém aktuálním životě převažuje péče o děti, manžela, domácnost anebo třeba hodně pracuješ a jsi zvyklá spíš dávat než brát. A tak i teď pravděpodobně váháš a v hlavě ti jede tisíc a jeden důvod, proč na kurz nemůžeš jet. 

Zkus pro jednou udělat změnu a postav samu sebe v žebříčku priorit na první místo. Dopřej si prostor pro zastavení, načerpání energie, péči o tělo a tvou ženskou duši. A uvidíš, co se začne dít...

 

Co když...

... nějakou aktivitu na kurzu nebudeš chtít dělat?

Když se nebudeš chtít nějakého cvičení účastnit, nemusíš. Když budeš potřebovat jen mlčet a tiše být, můžeš. Vše je v pořádku. Naše pokyny jsou vždy jen nabídkou, s úctou a respektem k jednotlivci. Budeme moc rády, když si na kurzu budeš hlídat své fyzické i psychické pohodlí. Jde nám o to, aby ti bylo dobře a celý víkend tě v tom budeme podporovat. 🙂

... ženské společnosti moc neholduješ a napadá tě, zda je pro tebe kurz vůbec to pravé?

Toto zjistíš až na místě z vlastní prožité zkušenosti. Může se ti stát, že se tvůj rozum či vnitřní kritik brání přihlásit. Dělo se to nám a děje se to mnoha jiným ženám. Přesto zkusíme maličko poradit... důvěřuj své intuici, která tě zavedla až sem. Ačkoli se naše intuice projevuje jako velmi nenápadné vnuknutí, většinou nás vede správně. 

... se bojíš, že kurz bude jen další "slepičinec"?

Možná budeš překvapená, kolik odvahy, podpory, síly, porozumění a lásky ti ženské společenství na kurzu může dát, když do něj vstoupíš bez předsudků a s otevřeným srdcem. <3

A ještě něco… vše, co na víkendu prožiješ, už sama dávno víš a znáš. Dáme ti příležitost se na tuto hlubokou vnitřní moudrost znovu naladit.

Dovol si být královnou svého života

Přihlas se na kurz a vykroč na cestu sebe-vědomého ženství.

Těšíme se na tebe v kruhu.

Janita a Markéta

 

Přihlašování na kurz končí za:

Kontakt

Je něco nejasné? Napiš mi! Ráda tvé dotazy zodpovím.

janita@janitaurbanova.cz