Královna je...

... Žena, která vládne svému království moudře a laskavě s důrazem na to, že ona je vždy na prvním místě, protože jen tak může její Země vzkvétat.

... Žena, která s úctou a vděčností opatruje a hýčká svůj posvátný chrám - své tělo - a udržuje ho zdravé, radostné a živé.

... Žena, která má v rukou mocnou zbraň, a tou je její citlivost.

... Žena, která si umí plnými doušky užívat hojnost a hojnost šíří, protože ví, že si ji zaslouží a že je jí tu dost pro všechny.

... Žena, která ráda spolupracuje, protože už poznala, že nemusí a nelze všechno zvládat sama.

... Žena, která miluje Matku Zemi - a učí se od ní bezpodmínečné lásce a Životu.  

Taková žena je i v tobě.  

Přijeď se s ní potkat, přijeď v sobě objevit Královnu!

Přihláška na víkendový kurz

 Královna

25. - 27. 9. 2020

Své místo na kurzu Královna si zajistíš objednávkou a uhrazením kurzovného. 
Vyplň nyní formulář níže a místo na kurzu je tvoje!

  • Přihlašuji se
    závazně na víkendový kurz Královna 25. - 27. 9. 2020, který se koná na Permafarmě Veselice.
  • Zaplatím
    částku 6.150,- Kč (early bird) / 6.650,- (běžná cena) a tím si zajistím hřejivé místo v kruhu, ubytování a stravu na tomto víkendu.
  • Získám
    až 16 hodin připraveného programu pod vedením lektorek Janity a Markéty, desítky zkušeností, příběhů a rad nevyčíslitelné hodnoty od žen z kruhu, doplňkové materiály k programu, možnost přivézt a prodat svoje výrobky v “kurzovním obchůdku”, podporu a motivaci na mé ženské cestě v uzavřené skupině na FB, možnost účastnit se on-line kruhu po skončení cyklu a pokračujících ženských kurzů, které ještě více prohloubí vztah k mému ženství.
  • Jsem si vědoma

Začni si dary ženství konečně naplno užívat a staň se ženou, kterou si vždy přála být.

Těšíme se na Tebe!

Zažila jsem víkendový ženský kruh s Janitou a Markétou 🌿 Nechtělo se mi jet do cizího prostředí, žádná známá duše, něco mi však šeptalo, že se budu cítit líp... a tak jsem jela. Protože popravdě, přesně to jsem potřebovala! Měla jsem právě za sebou složité stresující období v práci a úplně se mi stáhnul hrudník a ozvaly se úzkosti. To pracovní martyrium už bylo za mnou, ale nemohla jsem pořád se uvolnit a zbavit se úzkostí, vrátit zpátky do svého klidu a spokojenosti mi vůbec nešlo. 🌿 A na kruhu SE TO STALO 🌿 K mé spokojenosti chybělo si vše pořádně prožít, dát si na to čas vklidu, v podpůrném prostředí, vyplakat slzy na které předtím nebyl čas, odpočinout si, hýčkat se...🥰 vypnout a JEN TAK BÝT! 🙏 Děkuju! 🌹
Vendula Mátlováwww.pachamama.cz
Milá Janito, chci Ti poděkovat za úžasné setkání v kruhu. Mnoho momentů pro mě bylo silných. Miluju práci s tělem, tanec a hýčkání, takže jsem si lebedila :). Také rituál byl velmi podpůrný a hojivý s okamžitým účinkem. Dnes jsem byla stále nabitá pozitivní energií, kterou bych si moc ráda dodávala pravidelně. Těším se na příště!
Lucie Kirbyhttps://luciekirby.cz/

Potřebuješ pomoc s přihláškou?

Napiš mi na janita@janitaurbanova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda tvé dotazy zodpovím. 

Krásný den!
Janita