Přihláška na víkendový kurz

 Jsem Tvůrkyně
17.-19.1.2020

Své místo na víkendovém kurzu Jsem Tvůrkyně si zajistíš objednávkou a uhrazením částky 2.800,- Kč. 
Zbylou částku 1.600,- Kč doplatíš na místě při registraci v den příjezdu na kurz. 
Vyplň nyní formulář níže a místo na kurzu je tvoje!

 

  • ANO
    Přihlašuji se závazně na víkendový kurz Jsem Tvůrkyně 17.-19.1.2020
  • ANO
    Zaplatím částku 2.800,- a tím si zajistím místo na tomto víkendu. Zbylou částku 1.600,- doplatím na místě při registraci v den příjezdu na kurz.
  • ANO
    Jsem si vědoma toho, že zrušením své účasti méně než 40 dní před zahájením víkendu, se z částky 2.800,- stává nevratná záloha.

Začni si dary ženství konečně naplno užívat a staň se ženou, kterou si vždy přála být.

Těšíme se na Tebe!

Zažila jsem víkendový ženský kruh s Janitou a Markétou 🌿 Nechtělo se mi jet do cizího prostředí, žádná známá duše, něco mi však šeptalo, že se budu cítit líp... a tak jsem jela. Protože popravdě, přesně to jsem potřebovala! Měla jsem právě za sebou složité stresující období v práci a úplně se mi stáhnul hrudník a ozvaly se úzkosti. To pracovní martyrium už bylo za mnou, ale nemohla jsem pořád se uvolnit a zbavit se úzkostí, vrátit zpátky do svého klidu a spokojenosti mi vůbec nešlo. 🌿 A na kruhu SE TO STALO 🌿 K mé spokojenosti chybělo si vše pořádně prožít, dát si na to čas vklidu, v podpůrném prostředí, vyplakat slzy na které předtím nebyl čas, odpočinout si, hýčkat se...🥰 vypnout a JEN TAK BÝT! 🙏 Děkuju! 🌹

Vendula Mátlováwww.pachamama.cz

Milá Janito, chci Ti poděkovat za úžasné setkání v kruhu. Mnoho momentů pro mě bylo silných. Miluju práci s tělem, tanec a hýčkání, takže jsem si lebedila :). Také rituál byl velmi podpůrný a hojivý s okamžitým účinkem. Dnes jsem byla stále nabitá pozitivní energií, kterou bych si moc ráda dodávala pravidelně. Těším se na příště!

Lucie Kirbyhttps://luciekirby.cz/

Potřebuješ pomoc s přihláškou?

Napiš mi na janita@janitaurbanova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda tvé dotazy zodpovím. 

Krásný den!
Janita