Královna je...

... Žena, která vládne svému království moudře a laskavě s důrazem na to, že ona je vždy na prvním místě, protože jen tak může její Země vzkvétat.

... Žena, která s úctou a vděčností opatruje a hýčká svůj posvátný chrám - své tělo - a udržuje ho zdravé, radostné a živé.

... Žena, která má v rukou mocnou zbraň, a tou je její citlivost.

... Žena, která si umí plnými doušky užívat hojnost a hojnost šíří, protože ví, že si ji zaslouží a že je jí tu dost pro všechny.

... Žena, která ráda spolupracuje, protože už poznala, že nemusí a nelze všechno zvládat sama.

... Žena, která miluje Matku Zemi - a učí se od ní bezpodmínečné lásce a Životu.  

Taková žena je i v tobě.  

Přijeď se s ní potkat, přijeď v sobě objevit Královnu!

Přihláška na víkendový kurz

 Jsem Královna
11.-13.10.2019

Své místo na víkendovém kurzu Jsem Královna si zajistíš objednávkou a uhrazením částky 2.800,- Kč. Zbylou částku 1.600,- Kč doplatíš na místě při registraci v den příjezdu na kurz.
Vyplň nyní formulář níže a místo na kurzu je tvoje!

Možnost přihlásit se na kurz uzavřeme za:

  • ANO
    Přihlašuji se závazně na víkendový kurz Jsem Královna 11.-13.10.2019. Získávám tak až 16 hodin připraveného programu pod vedením lektorek Janity a Markéty, desítky zkušeností, příběhů a rad nevyčíslitelné hodnoty od žen z kruhu, doplňkové materiály k programu, možnost přivézt a prodat svoje výrobky v “kurzovním obchůdku”, podporu a motivaci na mé ženské cestě v uzavřené skupině na FB.
  • ANO
    Zaplatím částku 2.800,- a tím si zajistím místo na tomto víkendu. Zbylou částku 1.600,- za ubytování v nádherném centru Živá Voda a výbornou vegetariánskou stravu doplatím na místě při registraci v den příjezdu na kurz.
  • ANO
    Jsem si vědoma toho, že zrušením své účasti méně než 40 dní před zahájením víkendu, se z částky 2.800,- stává nevratná záloha.

Začni si dary ženství konečně naplno užívat a staň se ženou, kterou si vždy přála být.

Těšíme se na Tebe!

Zažila jsem víkendový ženský kruh s Janitou a Markétou 🌿 Nechtělo se mi jet do cizího prostředí, žádná známá duše, něco mi však šeptalo, že se budu cítit líp... a tak jsem jela. Protože popravdě, přesně to jsem potřebovala! Měla jsem právě za sebou složité stresující období v práci a úplně se mi stáhnul hrudník a ozvaly se úzkosti. To pracovní martyrium už bylo za mnou, ale nemohla jsem pořád se uvolnit a zbavit se úzkostí, vrátit zpátky do svého klidu a spokojenosti mi vůbec nešlo. 🌿 A na kruhu SE TO STALO 🌿 K mé spokojenosti chybělo si vše pořádně prožít, dát si na to čas vklidu, v podpůrném prostředí, vyplakat slzy na které předtím nebyl čas, odpočinout si, hýčkat se...🥰 vypnout a JEN TAK BÝT! 🙏 Děkuju! 🌹
Vendula Mátlováwww.pachamama.cz
Milá Janito, chci Ti poděkovat za úžasné setkání v kruhu. Mnoho momentů pro mě bylo silných. Miluju práci s tělem, tanec a hýčkání, takže jsem si lebedila :). Také rituál byl velmi podpůrný a hojivý s okamžitým účinkem. Dnes jsem byla stále nabitá pozitivní energií, kterou bych si moc ráda dodávala pravidelně. Těším se na příště!
Lucie Kirbyhttps://luciekirby.cz/

Potřebuješ pomoc s přihláškou?

Napiš mi na janita@janitaurbanova.cz.

Jsem tu pro tebe a ráda tvé dotazy zodpovím. 

Krásný den!
Janita