Měsíc v sukni
Transformační program pro ženy

PŘEDMLUVA K PROGRAMU:

Drahé ženy,

chci vám toho tolik povědět! Zapaluji červenou svíčku a přeju si, ať mé prsty zhmotní vše, co už ve svém nitru nosím dlouho, co vyvěrá z poháru mého života a chce být předáno dál. Přeju si, ať dostanu na elektronický papír esenci toho nejlepšího ze sebe a ať je tam vše, co jsem se za roky hledání ženství naučila a pomohlo mi jej plně přijmoutžít.

Ještě než začnu, pohladím bříško a usměju se. Miminko, které v sobě nosím, je výsledkem přijetí mé ženské podstaty. Ale o tom až později…

Tak tedy…

Moc si přeju, aby po světě chodilo mnohem více spokojených, šťastných a hlavně živých žen. Abych to vysvětlila. Živá žena je pro mě taková žena, ve které jednoduše proudí život. Na první pohled ji v davu poznáte. Něco magického z ní vyzařuje. Tak, že to přitáhne i vás a musíte se na ní pořád dívat.

Tato žena si je naprosto vědoma svého ženství a jeho posvátnosti. Vnímá ženství jako dar a umí z něj těžit. Má se ráda. Miluje své tělo. Užívá si krás života a svou sexualitu. V jejích očích lze spatřit nekonečnou hloubku a lásku. Je jemná na pohled a silná uvnitř. Nenosí masku, nepotřebuje ji. Nehraje žádnou roli. Prožívá a přijímá emoce. V celé své přirozenosti jenom tak je. Plyne v rytmu přírody. Je přitažlivá svou opravdovostí. Kolem ní se line harmonie. Tato žena je životem.

Taková žena dřímá i ve vás. Je možné, že se zatím jen nemohla plně projevit. Pak právě pro Vás je určen tento program.

  • Program s pracovním názvem Měsíc v sukni už pučí. 

  • Jakmile vyrazí první květ, budete mezi prvními, kterým o tom dám vědět. 

  • Stačí zadat svůj e-mail do kolonky níže a potvrdit červeným tlačítkem.